SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 01.02.2012, 11:29   #11
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Сьомін візьме Бойко на збір "Динамо"
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
На другий збір "Динамо" в Естепоне Юрій Сьомін планує взяти 30 гравців.

Після першого збору, в розташування "Динамо-2" вже повернулися Віталій Буяльський та Євген Макаренко: тренерський штаб зацікавлений у наявності у молодих футболістів ігрової практики. У той же час В'ячеслав Лухтанов справив враження на Сьоміна і отримає новий шанс на зборі, який розпочнеться 1 лютого.

Не полетить завтра в Іспанію Артем Кравець: крім застуди, через яку він пропустив початок першого збору, у футболіста виявилася проблема з бічною зв'язкою колінного суглоба, що вимагає як мінімум місячної реабілітації в Києві під особистим контролем глави динамівської медичної служби Володимира Малюти. Також пропустить другий збір Владислав Калитвинцев, який не встиг вчасно відновитися після операції на коліні.

Очікується, що в останній момент виключений перед першим збором зі списку через проблеми з коліном Юссуф в середу полетить на збір разом з командою.

За словами тренера воротарів "Динамо" Михайла Михайлова, на другий збір відправляться чотири голкіпера. Крім Олександра Шовковського, якому проблеми зі спиною не дозволили повноцінно відпрацювати перший збір, і Максима Коваля до Іспанії знову летить Денис Бойко, на повернення якого в оренду так розраховував наставник "Кривбасу" Юрій Максимов, і Артем Кичак, про оренду якого в "Олександрію" так в підсумку і не домовилися клуби зі столиці та кіровоградської області.

Нагадаємо, що другий збір динамівців у Естепоне пройде з 1-го по 12-е лютого. Кияни планують зіграти як мінімум три матчі в рамках Marbella Cup, а в заключний день - провести контрольну зустріч з московським "Спартаком".
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2012, 14:07   #12
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Шахтар шукає назву для свого талісмана

На офіційному сайті "Шахтаря" почалося голосування, беручи участь в якому кожен уболівальник має можливість підтримати одне із запропонованих фанатами і відібраних клубом імен для крота-талісмана. Варіанти такі: Угольок, Шубін, Юзік, Кроша, Шахтарік, Горнячок, Террікоша, Фанька, Містер Кротіньо, Лаккі (Lucky).

Голосування триватиме з 1 лютого до першої весняної гри чемпіонату України "Шахтар" - "Дніпро". Під час матчу "гірників" з дніпропетровцями з трійки лідерів шляхом СМС-голосування буде обрано варіант-переможець. Ім'я крота озвучать на "Донбас Арені" під час матчу.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2012, 16:20   #13
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Журавчак очолить ФК Львів
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Як пишуть львівські ЗМІ, новим головним тренером ФК "Львів" стане Володимир Журавчак. Сьогодні керівництво "городян" офіційно представить нового наставника команди.

Основним завданням Журавчака на посту наставника "синьо-золотих" стане збереження прописки у Першій лізі Україні.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2012, 16:23   #14
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Касьяну сподобалось в Карпатах

На зборах в Туреччині разом з «Карпатами» на перегляді перебуває нападник «Іллічівця» Олександр Касьян. Наразі тренерський штаб лише придивляється до вихованця донецького футботлу. За цей час гравець взяв участь у всіх зимових спарингах «зелено–білих» і лише одного разу залишив поле, не забивши м’яча – саме в останньому матчі з «Динамо» (Бухарест). Однак і в цій грі у Касьяна була як мінімум одна нагода відзначитися.



– В матчі з «Динамо» ти вийшов у другому таймі і вже за кілька хвилин влучив у поперечку.

– Загалом я цілив верхом в дальній кут, щоб м’яч пролетів над воротарем. Він і пролетів над ним, але відзначитися, на жаль, не вийшло. Хоча думав, що заб’ю. Ну нічого. Це означає, що треба вдосконалювати майстерність. Попрацюю ще на тренуваннях і в майбутньому такі нагоди вже використовуватиму.



– З трибун здавалося, що м’яч від поперечки вдарився за лінію. Чи все ж арбітр в цій ситуації був правий, що не зарахував цей гол?

– Я не встиг побачити, що там було: забив, не забив; гол, не гол. Якщо арбітр не вказав на центр поля, значить гола не було.



– У попередніх спарингах «Карпат» ти з поля без м’яча не йшов: гол у ворота «Оболоні», ще два «Ягеллонії». Це тобі вже вдалося знайти порозуміння на полі з гравцями «Карпат»?

– Мене тут добре хлопці прийняли, підтримують. І тренерський штаб до мене добре ставиться. Всім їм дуже вдячний, що таке позитивне ставлення до мене. Мабуть, це і виливається на полі в моїй грі. Хотілося б закріпитися тут і довести, що мене не просто так взяли на збори.



– Так розумію, що атмосфера, яка панує в «Карпатах», тобі імпонує?

– Атмосфера й справді чудова! Не у всіх командах у колективі панує такий настрій, як тут. Хлопці просто супер! Я себе тут почуваю дуже комфортно.



– А як тобі підготовка, тренування? Важко?

– Спочатку було і справді важкувато. Дуже насичені тренування в «Карпатах». Але наразі я вже входжу в тонус, у той розпорядок, який є. Тому вже нормально почуваюся.



– Перед виїздом до Туреччини ти кілька днів перебував у Львові. Як тобі місто, люди?

– Місто надзвичайне! Дуже сподобалося гуляти його центральними вулицями. Я ж сам з Донеччини. Думав спочатку, що мене тут не сприймуть. Знаєте ж, які стереотипи на Сході про Захід... Але приїхав – і був приємно здивований. Люди всі привітні, приємні. Тепер можу констатувати, що тут все інакше, аніж дехто розповідає.



– «Карпати» два роки поспіль представляли Україну на європейській арені. Сам би хотів перевірити себе в турнірах такого рівня?

– Звісно ж, хотілося б. Я слідкував за виступами «Карпат» в Лізі Європи і мені імпонувала їхня гра. Разом з цією командою мені б хотілося навіть досягти більших висот, ніж це було раніше. Якщо працюватиму, гадаю це буде реально. Головне, щоб колектив залишався таким згуртованим. Це часто стає запорукою успіху.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2012, 16:24   #15
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Ворскла не відправилась в Туреччину через снігопад
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Сьогодні вранці велика делегація полтавської "Ворскли" - тренери і гравці основної та молодіжної команд зібралися вилетіти з Борисполя на другий навчально-тренувальний збір цього міжсезоння. Для того, щоб дістатися до міжнародного аеропорту Анталії біло-зеленим необхідно було здійснити пересадку в Стамбулі, але зараз аеропорт торгової столиці Туреччини скасовує рейс за рейсом у зв'язку з великими снігопадами.

В даний момент полтавська делегація розміщується в одній з київських готелів, і чекає звісток від небесної канцелярії, яка внесла корективи в заздалегідь запланований графік
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2012, 18:35   #16
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Оновлена заявка «Металіста»

В останній день січня «Металіст» пройшов процедуру реєстрації та заявки футболістів на участь у змаганнях у другій частині сезону 2011/2012 рр. Заявковий лист харків’ян поповнив один виконавець: півзахисник Ромеро Бонфім Марлос.
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 01.02.2012, 20:32   #17
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Металіст дарує Маркевичу перемогу на свято
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Харківський "Металіст", що продовжує підготовку до другої частини сезону, провів черговий матч. У рамках Кубка Кадирова у Туреччині, харків'яни розгромили польську "Полонію" - 4:0. Дубль на рахунку Марко Девіча, який, як і вся команда, зробив подарунок на день народження головному тренеру "Металіста" Мирону Маркевичу. Що по голу забили Клейтон і Тайсон.

У вирішальному поєдинку турніру "Металіст" зіграє з бухарестським "Рапідом". Матч відбудеться в п'ятницю, 3 лютого, а його трансляція запланована на каналі "Футбол".

"Металіст" (Україна) - "Полонія" (Польща) - 4:0 (2:0)

Голи: Тайсон, 29, Хав'єр, 34, Девіч, 65, 77.

"Металіст": Горяїнов, Вільягра, Папа Гуйє, Торсігльері, Фініньо (Пшеничних, 46), Едмар, Соса (Девіч, 46), Марлос (Шелаєв, 73), Хав'єр (Торрес, 68), Бланко (Радченко, 76), Тайсон (Крістальдо, 46, Бордіян, 74).
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2012, 00:14   #18
2vanya2
Передовик
 
Аватар для 2vanya2
 
Реєстрація: 06.06.2011
Вік: 27
Дописи: 3.083
смт.Верхнє Синьовидне
Мій ресівер: GLOBO 8300A
Надіслати повідомлення для 2vanya2 на Skype
Типово

Алієв готовий повернутися до Ліги Європи

Півзахисник київського "Динамо" Олександр Алієв прокоментував можливість повернення команди до Ліги Європи у разі зняття зі змагань турецького "Бешикташа". Нагадаємо, влітку 2011 року в Туреччині розгорівся корупційний скандал: заарештували цілу групу підозрюваних у підкупі та організації договірних матчів футбольних функціонерів, а кримінальна справа не закрита і досі. У зв'язку з цим президент стамбульського "​​Бешикташа" Їлдирим Демірорен закликав турецькі команди знятися з єврокубкових змагань і чекати на рішення суду.

"Так, сьогодні про це дізнався від нашого віце-президента Олексія Семененка. Звичайно, хотілося б вийти до плей-офф своїми силами. Але якщо вийде іншим способом, я буду не проти", - цитує Алієва офіційний сайт "Динамо".
__________________
Кожен помирає . Але не кожен насправді живе.
2vanya2 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2012, 13:28   #19
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Ідахор гратиме за Зорю
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Екс-нападник "Таврії" Лакі Ідахор продовжить кар'єру в елітному дивізіоні України.

Гравець підписав угоду із луганською "Зорею".

"Буду грати в Луганську. Контракт розрахований до кінця сезону, ну а подальші стосунки із "Зорею" вже залежатимуть тільки від мене", - цитує гравця sport-express.ua.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 02.02.2012, 14:04   #20
karpinets2710
Передовик
 
Аватар для karpinets2710
 
Реєстрація: 08.05.2011
Дописи: 1.370
Ukraine
Мій ресівер: Orton 4100C
Типово

Ідейє: Хочу стати найкращим бомбардиром чемпіонату
Щоб бачити інформацію потрібна Реєстрація!
Форвард київського "Динамо" Браун Ідейє не змінив поставленого перед собою завдання забити 20 голів у першому для себе чемпіонаті Україні.

Про це гравець розповів allnigeriasoccer.com.

"Для нападника дуже важливо постійно забивати. Виходячи на поле, відчуваєш себе куди впевненіше, якщо в минулій грі ти відзначився голом. Я все ще сподіваюся забити 20 разів у чемпіонаті і стати найкращим бомбардиром. Втім, найголовніше для мене - це результат команди", - сказав він.

Не вдалося обійти стороною в розмові і тему збірної, за яку Брауну забити поки не вдалося.

"Було б здорово, якщо б мене викликали на наступний матч збірної Нігерії проти Руанди. Але я розумію, що в атаці у нас величезна конкуренція. І все ж я із задоволенням прийму запрошення від Стівена Кеші, якщо таке надійде. Упевнений, голи прийдуть. Потрібно тільки продовжувати наполегливо працювати", - цитує гравця dynamomania.com.
karpinets2710 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Мітки
......

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини тенісу U4EL Теніс 1376 Вчора 17:13
Новини футболу slavko1235 Спорт на SAT-TV 2948 25.02.2024 09:36
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Новини DTH провайдерів. SLAVASAM Транспондери 174 24.09.2015 17:34


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 09:16.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум