SAT
шарінг
Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF  

Назад   Форум - Супутникового телебачення SAT-PROF > Вітальня - SaT-PRoF.CoM.Ua > Спорт на SAT-TV > Теніс

Примітки

Створення нової теми Відповідь
 
Параметри теми Параметри перегляду
Старий 26.04.2021, 12:49   #1211
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Минулого тижня чоловіки провели два турніри ATP. На більших змаганнях в Барселоні вдванадцяте переміг іспанець Рафаель Надаль. Цей тріумф допоміг йому повернути другий рядок світового рейтингу.

На менш престижному турнірі в Белграді лідер світового рейтингу Новак Джокович зупинився лише в півфіналі. А перемогу святкував італієць Маттео Берреттіні.
Мініатюри долучень
orig_535047.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.04.2021, 11:21   #1212
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Українська тенісистка Ангеліна Калініна (№164 WTA) виграла фінал 25-тисячника ITF в португальському Оейраші. Після перемоги над Чан Су Джон українка прокоментувала свій результат.

«Я вела 6:4, 2:0, але потім стала жахливо грати і програвати. Коли даєш суперниці грати, вона додає. Поступаючись у третьому сеті, я почала більше працювати ногами і перестала бути пасивною. Щоб вигравати очки, мені потрібно було щось робити на корті і ставити суперницю в незручне для неї положення. Тому я не дуже задоволена своїм виступом, тому що мій рівень зараз не такий, який би мені хотілося.

Зараз моя мета - це залишатися здоровою і стабільно грати. Коли потрапляєш в Топ-100, отримуєш можливість виступати на великих турнірах. Але я не хочу якось тиснути на себе і думати про рейтинг. І я не можу сказати, коли увійду в Топ-100. Мені потрібно багато працювати. Мої матчі на цьому турнірі показали, що я ще не досить хороша. Якби я грала проти Аріни Соболенко, вона б мене винесла 6:0, 6:0.

Але я хочу грати на рівні WTA. Основний тур сильно відрізняється від турнірів ITF. Якщо я буду добре виступати тут, я зможу перейти на наступний рівень і грати на великих турнірах, як Маямі або Індіан-Веллс. Моя мета - заробляти очки, щоб грати на більш великих турнірах. Але для мене важливі всі змагання, такі або Ролан Гаррос. Я не сприймаю 25-тисячники як розминку, я завжди викладаюся на 100%», - сказала Калініна.
Мініатюри долучень
orig_535168.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.04.2021, 12:45   #1213
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Лідер світового рейтингу Новак Джокович прийняв рішення не виступати на грунтовому Мастерсі в Мадриді, основна сітка якого стартує наступного тижня.

Причиною цього стали деякі проблеми з фізичним станом, які він відчув на недавніх змаганнях в Белграді.

За інформацією іспанської преси, Джокович візьме невелику паузу у виступах, після чого повернеться на турнірі в Римі (10 травня), зігравши після цього ще один раз в Белграді (24 травня), а потім виступивши на Відкритому чемпіонаті Франції (31 травня).
Мініатюри долучень
orig_535359.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.04.2021, 09:26   #1214
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Українська тенісистка Еліна Світоліна прокоментувала свій старт на турнірі WTA 1000 в Мадриді. Перший матч відбудеться в четвер.

«Чи лякає мене те, що раніше я жодного разу не проходила в Мадриді далі другого кола? Ні, кожен рік унікальний і тому кожен раз, коли ти виступаєш на турнірі, ти вже не той гравець, що і рік тому. Звичайно, минулий досвід має значення. Я пам'ятаю про це, але на кожному турнірі різні умови. Тут, наприклад, найшвидший грунт з усіх турнірів, на яких ми граємо. Це здорово, що є шанс виступити на великому турнірі, вони завжди мотивують тебе найбільше».

«Тому зараз я зосереджена на виступі в Мадриді і більше ні про що інше не думаю».

«Якщо говорити про поразку від Ешлі Барті минулого тижня в Штутгарті, то в тому матчі була запекла боротьба. Я подавала на перемогу, я могла закінчити матч на свою користь і те, що я цього не зробила, це засмучує. Ми обидві показали високий рівень гри, в будь-якому випадку я зіграла дуже добре і маю винести позитивні моменти для себе, щоб вдало провести цю серію турнірів», - сказав Світоліна.

У першому колі Еліна зіграє проти швейцарки Жиль Тайхманн.
Мініатюри долучень
orig_535449.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 30.04.2021, 12:52   #1215
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Українська тенісистка Дар’я Лопатецька (№435 WTA) завершила боротьбу на 15-тисячнику ITF в Анталії.

У матчі другого кола українка, яка отримала третій номер посіву, програла Юлії Авдєєвій з Росії (№824 WTA).

Анталья. Друге коло
Дар’я Лопатецька (Україна) - Юлія Авдєєва (Росія) - 2:6, 6:4, 4:6

Відзначимо, що Лопатецька в поточному календарному році не може виграти більше одного матчу на турнірі.
Мініатюри долучень
orig_535565.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 26.07.2021, 16:02   #1216
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Українська тенісистка Леся Цуренко виступить на турнірі WTA 125 в Белграді.

У першому колі українська тенісистка (№179 WTA) зустрінеться з представницею Норвегії Ульрікке Ейкер (№292 WTA).

Останнього разу Цуренко виходила на корт трохи більше місяця тому. Тоді вона подолала кваліфікацію Вімблдону, але була змушена знятися перед першим колом основи через проблеми з ліктем.

Турнір в Белграді пройде з 26 по 31 липня.
Мініатюри долучень
orig_547282.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 27.07.2021, 12:11   #1217
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Американська тенісистка Даніель Коллінс (№44 WTA) стала переможницею грунтового турніру WTA 250 в Палермо.

У матчі за титул американка обіграла румунку Єлену-Габріелу Русе (№137 WTA), яка стартувала в кваліфікації.

Палермо. Фінал
Даніель Коллінс (США) - Єлена-Габріела Русе (Румунія) - 6:4, 6:2

Відзначимо, що для Коллінс це був дебютний фінал турніру WTA. Русе два тижні тому стала переможницею змагань у Гамбурзі.

Раніше екс-українка Заневська також виграла дебютний титул WTA.
Мініатюри долучень
orig_547285.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2021, 11:15   #1218
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Українська тенісистка Катерина Бондаренко (WTA 208) вдало розпочала виступ на турнірі серії WTA 125k в Чарльстоні (США)

У першому колі одиночної сітки українська тенісистка всього лишеза 40 хвилин перемогла представницю Таїланду Пеангтарн Пліпич (WTA 321) в двох сетах (6:0, 6:3). Наступною суперницею Бондаренко буде Медісон Інгліс з Австралії, сіяна під 3-м номером.

Відзначимо, що в парному розряді Бондаренко і Тетяна Марія (Німеччина) почнуть участь з чвертьфіналу. Суперницями других сіяних стануть американки Софі Чанг і Емма Наварро.

WTA 125k. Чарльстон (США)

Жінки, перше коло

Катерина Бондаренко (Украхна) – Пеангтарн Пліпич (Таїланд) [WC] – 6:0, 6:3
Мініатюри долучень
orig_547547.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 28.07.2021, 17:20   #1219
Igor1031
Super Moderator
 
Аватар для Igor1031
 
Реєстрація: 25.12.2009
Дописи: 2.560

Типово

Вчора, я побував на матчі в Познані (де проживаю зараз) і там грав Лео Борг .
Відповідно був і його батько. Так, як мені Стара епоха тенісу невідома, вирішив прочитати про нього.
Цікаво
Мініатюри долучень
IMG_20210727_180649.jpg  
Igor1031 зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Старий 29.07.2021, 12:46   #1220
yyyyyhhh
Moderator
 
Аватар для yyyyyhhh
 
Реєстрація: 16.04.2010
Дописи: 6.539

Типово

Відбувся фінал в рамках грунтового турніру ATP Tour 250 у хорватському Умазі.

18-річний іспанець Карлос Алькарас в матчі за титул обіграв досвідченого француза Рішара Гаске.

Умаг. Фінал
Карлос Алькарас (Іспанія) - Рішар Гаске (Франція) - 6:2, 6:2

Для Алькараса цей титул став першим в кар'єрі на рівні ATP. Карлос вважається найперспективнішим грунтовиком у чоловічому турі.

Читайте також: Рууд і Норрі виграли турніри ATP в Гштаді та Лос-Кабосі
Мініатюри долучень
orig_547284.jpg  
yyyyyhhh зараз поза форумом   Відповісти з цитуванням
Відповідь

Закладки

Параметри теми
Параметри перегляду

Ваші права у розділі
Ви не можете створювати теми
Ви можете писати дописи
Ви не можете долучати файли
Ви не можете редагувати дописи

BB-код є Увімк.
Усмішки Увімк.
[IMG] код Увімк.
HTML код Вимк.

Швидкий перехід

Схожі теми
Тема Автор Розділ Відповідей Останній допис
Новини футболу slavko1235 Спорт на SAT-TV 2948 25.02.2024 09:36
Новини Abs 1 75.0°e sat-prof Транспондери 313 13.03.2021 10:58
Новини DTH провайдерів. SLAVASAM Транспондери 174 24.09.2015 17:34


Часовий пояс GMT +3. Поточний час: 02:00.


vBulletin 3.8.4 ; Переклад: © Віталій Стопчанський, 2004-2010
Львівський форум